Dodací podmínky - koupelnovyraj.cz 
Kontakt
Dubina Miroslav

tel: 603 922 096
( od 7:00 do 19:00)
e-mail: info@koupelnovyraj.cz
ICQ : 230–066–355

Dodací podmínky

Přijetí objednávky a její potvrzení

Hned po odeslání objednávky obdržíte potvrzení e-mailem o přijetí objednávky do našeho systému.Pokud se tak nestane, kontaktujte nás.

O vaší objednávce jsme také okamžitě informováni my, zkontrolujeme ji, ověříme dostupnost zboží v našem skladu a pokud zjistíme, že nic nebrání distribuci zboží, objednávku potvrdíme. V tom případě jste informováni e-mailem o potvrzení objednávky. V případě nějakého problému Vás budeme kontaktovat.

1) Kontakt

Provozovatelem internetového obchodu Koupelnový ráj .cz je Dubina Miroslav, který zde působí jako prodejce veškerého nabízeného zboží, zajišťuje jeho prodej a záruční servis. Pozáruční servis zajišťuje výrobce dle záručního listu.

2)Způsob platby

Zboží je nutné uhradit:

3)Doprava

Při objednání zboží v hodnotě vyšší než 50 000 Kč ZDARMA.

Při hodnotě zboží do 50 000 Kč bude zákazníkovi dopravné účtováno dle níže uvedené tabulky.

hmotnost zásilky[kg] cena[kč]
do 5 kg 90
do 10 kg 95
do 15 kg 100
do 20 kg 105
do 30 kg 115
do 50 kg 190

4)Dodací lhůty

Pokud je zboží na skladě, obvyklá dodací lhůta tohoto zboží je 2–5 prac.dnů. V ostatních případech zboží obdržíte zpravidla do 10 pracovních dnů. Pokud by dodací lhůta byla delší, budeme vás informovat.V pří­padě, že potřebujete ještě před podáním objednávky vědět přesně termín dodání konkrétního zboží, prosím kontaktujte nás.

5)Převzetí zásilky kupujícím

Při převzetí zásilky se vždy ještě za přítomnosti přepravce přesvědčte, že obal zásilky není poškozený (promáčknutý, roztrhaný, rozmočený, porušena balící páska). Pokud tomu tak je, ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky a zásilku nepřebírejte. Napište na náš e-mail, z jakých důvodů jste nepřevzali zásilku. Co nejdříve se s Vámi spojíme a společně domluvíme dodání nové zásilky. Pokud je zásilka v pořádku, je Vaší povinností bez zbytečného odkladu si dodané zboží prohlédnout a o případných závadách a nedostatcích nás informovat písemnou cestou (dopis nebo e-mail) do tří dnů od jeho doručení. Toto se vtahuje i na neúplnost dodávky a nesrovnalosti v počtu dodaného zboží. Při reklamaci je nutné se zbožím předložit kopii dodacího listu (faktury) spolu s dokladem o zaplacení.

6)Odstoupení od smlouvy

14-ti denní záruka vrácení peněz. Aby pro Vás bylo nakupování opravdu bez rizika, řídíme se zákonem 367/2000 Sb. A poskytujeme 14-denní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Podmínky vrácení peněz

Po obdržení a zkontrolování vráceného zboží Vám bude obratem zaslána zpět částka odpovídající prodejní ceně zboží na Váš účet (uveďte v průvodním dopise), popřípadně složenkou.

Zrušení objednávky ze strany provozovatele

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

V případě, že tato situace nastane, zavazujeme se Vás neprodleně kontaktovat telefonicky a domluvit se s Vámi na další postup (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, atp.).